До дня фізичної культури

 

До дня фізичної культури
 

Дитячо – юнацька спортивна  школа  відділу освіти виконкому Жовтоводської міської ради це єдиний позашкільний заклад спортивного профілю в якій культивуються такі види спорту: боротьба самбо, дзюдо, сумо, легка атлетика, волейбол, футбол. За останні 5 років тренерами підготовлено  Майстер спорту міжнародного класу, п’ять Майстрів спорту. Основними завданнями школи є оздоровлення вихованців, підготовка спортивних резервів для збірних команд області і України та підготовка спортсменів розрядників.  За 2014-2015 навчальний рік вихованців ДЮСШ прийняли участь в 58  змаганнях різного рівня. Із них у 3-х чемпіонатах Європи з боротьби сумо, та вибороли 14 медалей, у  14-ти чемпіонатах України, та  вибороли 17 медалей, у 25-ти  чемпіонатах області   завоювали 525 призових місць: із них 175 – І місць, 150 – ІІ місць, 267 – ІІ місць.

Протягом навчального року тренерами ДЮСШ підготовлено два Майстри спорту України Бердник Катерину та Настусенко Діану, 25 вихованців мають розряди вищого рівня майстерності та 291 спортсменів масових розрядників. За підсумками обласного огляду конкурсу  ДЮСШ посіла  восьме  місце з 77 шкіл області. За високі досягнення в 2014 році Перехрест Анастасії та її тренеру Дурнєву Миколі Вікторовичу затверджена річна спортивна стипендія. За успіхами вихованців стоїть клопітка праця їх наставників тренерів: Шутенка Євгена Анатолійовича, Дурнєва Миколи Вікторовича, Сігарьова Олександра Олександровича, Попова Віктора Васильовича, Веремійчик Лариса Григорівна.

Слід відмітити зростаючий інтерес та підтримку фізичної культури і спорту в місті з боку наших спортивних меценатів таких, як  Вієнко Олександра,  Галяс Віталій, Величко  Дмитро,  Летунов Борис, Жермель Олег.

ДЮСШ відділу освіти пишається своїми досягненнями та вітає всіх любителів спорту з Днем фізичної культури.

День фізкультурника – це свято, що знаходить відгук у душі кожного, хто дружить зі спортзалом і стадіоном,  велосипедом, турніком і біговою доріжкою. Нехай серед наших земляків як можна частіше спалахують зірки  Великого Спорту – однак будемо пам'ятати про те, що вони зароджуються в масовому спорті.

Бажаємо вам здоров'я, бадьорості духу, незламної волі до перемоги та здійснення всіх мрій!

Також ДЮСШ запрошує усіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 12 вересня о 10.00  у спортивному залі «Будівельник» вулиця Горького 4( боротьба) , легка атлетика, футбол   о 10.30 на стадіоні  фізкультурно - оздоровчого  центру ДП Схід ГЗК, волейбол  о 13.00 на базі СШ № 8.

 

 

 

 Создан 16 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником