День відкритих дверей в ДЮСШ

 

День відкритих дверей в ДЮСШ
 

12 вересня гостино відкрила двері Дитячо – юнацька спортивна школа  відділу освіти. В цей день заслужений тренер України Шутенко Євген Анатолійович та його колеги запросили батьків та шанувальників боротьби дзюдо та самбо  на «День відкритих дверей», метою якого популяризація боротьби серед дітей та підлітків нашого міста. Більш як понад 100 вихованців відділення прийняли участь у показових тренуваннях, а кращі вихованці показали майстер-клас для батьків та юних спортсменів.

На стадіоні ФОЦ ДП Схід ГЗК відбувся міський турнір з  легкої атлетики присвячений Дню фізичної культури та спорту. У цей день вихованців відділення та їх батьків привітали директор ДЮСШ тренер з легкої атлетики  Лисенюк Віктор Іванович, старший тренер відділення Веремійчик Лариса Григорівна, інструктор – методист та тренер з легкої атлетики  Водяна Марина Петрівна,  тренери Попов Віктор Васильович та Ніколенко Валентина Федорівна. Шанувальники легкої атлетики спостерігали за фінальними забігами на дистанції 60 м, також були проведені забіги на дистанціях 200 м та 500 м.

У  відділенні  волейболу, яке очолює Овсяннікова Тамара Василівна пройшов  турнір на базі ЗОШ  № 8 на який були запрошені випускники відділення та батьки.

 

Відділення футболу, яке очолює Кружко Микола Васильович  в цей день прийняло участь у матчевому турнірі з командою ФОЦ ДП Схід ГЗК.

 

Тренери-викладачі ДЮСШ запрошують дітей нашого міста, починаючи з 7 років до занять в дитячо-юнацькій спортивній школі відділу освіти. Для занять необхідно мати довідку про стан здоров’я та заяву від батьків.

Тренування у спеціалізованому залі боротьби «Будівельник» відбуваються з понеділка по п’ятницю з 15.00 до 20.00 та суботу з 10.00 до 15.00. Відділення очолює Шутенко Євген Анатолійович також у відділенні працюють тренери- викладачі Дурнєв Микола Вікторович, Сігарьов Олександр Олександрович, Турбаєвська Олександра Ігорівна, Лепехо Володимир Григорович. Контактний телефон залу боротьби 9-53-42.

 

Заняття у відділенні легкої атлетики  в осінній період проводяться на стадіоні ФОЦ  Схід ГЗК в зимовий період в спортивному залі ДЮСШ за адресою вул.. Гагаріна 36 та на базах шкіл №8, 10, 12 контактний телефон 2-59-50.

 

Заняття у відділенні волейболу проходять на базі загальноосвітньої школи  №8.

 

Заняття в секції футболу проходять у спортивному залі ДЮСШ за адресою вул.. Гагаріна 36.

 

Підготувала інструктор – методист Марина Водяна.

 

 Создан 16 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником