Весняні старти Жовтоводських легкоатлетів.

Успішно розпочали весняний змагальний сезон легкоатлети ДЮСШ. 7 квітня в м. Новомосковськ відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з легкоатлетичного кросу. Переможцями та призерами в своїх вікових групах стали вихованці ДЮСШ Влад Рахлінський, Орина Тапехіна, Ілля Тараненко, Іван Веремійчик та Наталія Петриченко. В командному заліку в своїй групі перемогли Жовтоводці.

13-14 квітня в м. Дніпропетровську відбулися ІY обласні ігри школярів з легкої атлетики в яких успішно виступили вихованці тренерів Веремійчик Л.Г. та Попова В.В. Золоті медалі з бігу на 800 м. вибороли Іван Веремійчик Та Юлія Тулубар, Максим Житнік Став переможцем в метанні спису, Ганна Єгорова була кращою з бігу на 2000м з перешкодами. Всього Жовтоводців вибороли десять призових місць і завоювали друге загально командне місце. Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на змаганнях.